Opisy zajęć

Regularne zajęcia odbywające się w ramach Centrum na Pięknej:

 Akroyoga – połączenie jogi z akrobatyką, zajęcia w parach. Bardzo szybko można nauczyć się niezwykłych figur, stania na rękach, rozciągnąć i nauczyć równowagi. Prowadzi Michał Maciaszek, w czwartki o 19:00 w Sali judo; oraz Marta Witecka, we wtorki o 20:30 w Sali judo.

Forro – brazylijski taniec oparty na ludowych motywach, nieco przypomina sambę. Prowadzi Rafał Kwietniewski i Dominika Pacholska. Wtorki o 20:00 w Sali 114.

Krav maga– Izraelski system samoobrony i walki wręcz. Prowadzi Rafał Kozłowski w poniedziałki i środy o 20:00 w Sali judo.

Kultura hawajska – Nauka tańca hula i gry na ukulele. Prowadzi Marzena Mazurek. Czwartki o 18:30 w Sali 41.

Mindcloud– kreatywne zajęcia dla dzieci z nowych technologii i programowania. Prowadzi Justyna Płatek (http://mindcloud.pl/). Soboty o 10:00 i 11:45 w Sali 106.

Perform– zajęcia z tańca współczesnego. Prowadzi Paulina Święcańska. Piątki o 17:00 w Sali judo.

Polskie tańce tradycyjne – ludowe i miejskie– prowadzi Piotr Zgorzelski. We wtorki o 18:00 w Sali judo.

Rock&Roll sportowy – taniec połączony z elementami akrobatyki. Bardzo dynamiczny i efektowny. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych. Działa również grupa pokazowa. Prowadzący – Marcin Morawski, Klub Rock&Rolla Sportowego Roller, zajęcia w poniedziałki, środy o 18.30 i w piątki o 19 na auli; oraz Anna Giszczak, zajęcia w poniedziałki i środy 18.30 na sali judo.

Śpiew biały – prowadzi Agata Hartz. Śpiewy ludowe z terenów Polski, Białorusi, Ukrainy, Litwy. Czwartki o 19:00 w Sali 107.

Tańce węgierskie– Tańce i kultura Siedmiogrodu. Prowadzi Mateusz Dobrowolny i Anna Maria Abramowicz-Braćko. Piątki o 20:00.

Taniec orientalny – zajęcia prowadzi Szkoła Tańca Orientalnego Saggat (www.saggat.pl). Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku.

Taniec 5 rytmów – technika tańca oparta na 5 różnych rytmach, ostatnio coraz bardziej popularna w Polsce i na świecie. Prowadzi Joanna Hussakowska, we wtorki o 18:30 na auli.

Taniec irlandzki ceilidh – tańce setowe z Zielonej Wyspy, a także z innych krajów celtyckich. Nauka połączona z dobrą zabawą. Prowadzi Łukasz Giemza. Zapraszamy w piątki o 19:30 w Sali 114.

Tango argentyńskieprowadzi Beata Maia Gellert. Czwartki o 18.30 w Sali 114.

Taniec towarzyski – prowadzi Emilia Wysocka. Grupa, która ćwiczy sama pod okiem bardziej doświadczonej nauczycielki. Chętnie przyjmie nowych członków. Czwartki o 17.30 w Sali 103.

Uważność- Zajęcia z Mindfulnessu. Prowadzi Ewa Orłowska (www.ewaorlowska.pl). Piątki o 17:00 w Sali 41.

 

ZAPISY ORAZ PYTANIA: w.bedynski@cpz.edu.pl